Cena nakładek ortodontycznych | Hello Smile

Nakładki na zęby - cennik

Stawiamy na proste zasady dla prostych zębów, dlatego nasze leczenie nie wiąże się z żadnymi ukrytymi kosztami! Sprawdź, ile kosztuje leczenie aparatem nakładkowym i co dokładnie ma wpływ na cenę kuracji.

Nakładki na zęby - cennik

StandardKomfortPremiumPlatinum

Korekta podstawowych niedoskonałości zębów

Korekta podstawowych niedoskonałości zębów

Korekta skomplikowanych niedoskonałości zębów

Korekta skomplikowanych niedoskonałości zębów

Haczyk do zdejmowania nakładek

Haczyk do zdejmowania nakładek

Nakładki retencyjne

Nakładki retencyjne

true

true

true

Duplikat nakładek w przypadku zgubienia lub zniszczenia

Duplikat nakładek w przypadku zgubienia lub zniszczenia

true

true

true

Żele wybielające z indywidualnymi nakładkami

Żele wybielające z indywidualnymi nakładkami

Travel Kit

Travel Kit

Żele do Bioscalingu z indywidualnymi nakładkami

Żele do Bioscalingu z indywidualnymi nakładkami

Piaskowanie i fluoryzacja

Piaskowanie i fluoryzacja

CENA
(obejmuje komplet nakładek na dwa łuki - górny i dolny)

CENA
(obejmuje komplet nakładek na dwa łuki - górny i dolny)

Od 124 zł miesięcznie

lub zapłać 5700 zł jednorazowo

Od 163 zł miesięcznie

lub zapłać 7500 zł jednorazowo

Od 206 zł miesięcznie

lub zapłać 9500 zł jednorazowo

Od 250 zł miesięcznie

lub zapłać 11500 zł jednorazowo

Kwota raty jest obliczona na okres 60 miesięcy. Przy cenie 5700zł całkowity koszt wynosi 7410zł.
Dostępne są również raty 0% do 24 miesięcy.

„Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11.70%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 6640.00 zł, całkowita kwota do zapłaty 7638.31 zł, oprocentowanie stałe 11.11%, całkowity koszt kredytu 998.31 zł (w tym: prowizja 0.66 zł, odsetki 997.65 zł), 30 miesięcznych rat (w tym 29 równych rat w wysokości 254.61 zł, ostatnia rata wyrównująca: 254.62 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 11.08.2022. jako pośrednik kredytowy współpracuje z Alior Bank SA z siedzibą w Warszawie. Zakres umocowania: zawieranie w imieniu Alior Bank SA z osobami fizycznymi umów o kredyt ratalny oferowany przez Alior Bank SA oraz dokonywanie czynności faktycznych związanych z zawarciem tych umów. Alior Bank uzależnia decyzję o przyznaniu kredytu ratalnego od oceny wiarygodności i zdolności kredytowej klienta. Pełna informacja o kredycie, w tym o opłatach i prowizjach jest dostępna u sprzedawcy.

Jeszcze prostsza droga do pięknego uśmiechu

Kuracja nakładkami ortodontycznymi to prosty sposób na korektę niedoskonałości zębów. Wiemy jednak, że dla tych, którym zależy na pięknym uśmiechu, proste zęby to nie wszystko, dlatego przygotowaliśmy ofertę dodatkowych produktów, które pozwolą Ci kompleksowo zadbać o Twoje zęby. Sprawdź, co możesz dobrać do swojego planu leczenia:

Nakładki retencyjne400 zł / łuk
Zestaw do wybielania zębów600 zł
Zestaw do bioscallingu400 zł
Travel Kit50 zł
Nakładka na bruksizm300 zł


Nakładki retencyjne

Przezroczyste nakładki retencyjne mają za zadanie utrwalić efekty leczenia nakładkami ortodontycznymi. Pozwalają one tkankom przyzębia oraz dziąseł przystosować się do nowego ustawienia zębów, dzięki czemu skorygowane uzębienie staje się stabilne i nie przemieszcza się.Zestaw do wybielania zębów

Proste, śnieżnobiałe zęby to marzenie wielu osób. Jeśli sądziłeś, że w Twoim przypadku to efekt niemożliwy do osiągnięcia, zaskoczymy Cię! Dobierz do swojego planu leczenia zestaw do wybielania zębów, na który składają się spersonalizowane nakładki oraz żele wybielające i ciesz się uśmiechem rodem z Hollywood.Zestaw do bioscallingu

Jeśli borykasz się z kamieniem nazębnym, rozważ dobranie do swojego planu leczenia zestawu do bioscallingu. W jego skład wchodzą personalizowane nakładki na zęby oraz antybakteryjny żel do usuwania płytki nazębnej, będącej przyczyną tworzenia się kamienia. To całkowicie bezpieczny dla szkliwa i zębów sposób radzenia sobie z tym problemem.Travel Kit

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, Travel Kit zmieści się do każdej kieszonki i zakamarka walizki. W zestawie znajdują się 3 elementy, które pozwolą Ci dbać o higienę jamy ustnej gdziekolwiek jesteś! Travel Kit zawiera:

  • żel do zębów CURASEPT ADS® 705 (5 ml) - zawiera 0.05% fluorku i 0,05% antybakteryjnej chlorheksydyny, która zapobiega próchnicy,
  • szczoteczka do zębów Curaprox Super Soft,
  • wielorazowa, plastikowa wykałaczka CURAPROX TP 945 Tartar-Stix.Nakładka na bruksizm

Bruksizm polega na mimowolnym zaciskaniu i zgrzytaniu zębami. Najczęściej ma to miejsce podczas snu. Aby chronić nasze szkliwo przed ścieraniem podczas zgrzytania, warto rozszerzyć swój plan leczenia o specjalną nakładkę. To prosty sposób na ochronę naszych zębów!Jak dokonać zakupu?

Wybrałeś już dodatkowe produkty? Wspaniale! Teraz wystarczy, że skontaktujesz się z nami mailowo (biuro@hellosmile.pl) lub telefonicznie (+48 728 598 884 lub 660 769 899) w celu złożenia zamówienia.

Cena nakładek ortodontycznych,
a koszt aparatu ortodontycznego

Koszt nakładek na zęby Hello Smile, w porównaniu z ceną aparatu ortodontycznego, jest nawet o połowę niższy! Jak to możliwe? To proste!

Prostowanie zębów tradycyjnym aparatem wiąże się z regularnymi wizytami u stomatologa lub ortodonty, podczas gdy kuracja naszym aparatem nakładkowym wymaga z reguły tylko jednej wizyty u lekarza stomatologa - po to, by wykonać skan 3D jamy ustnej i zdjęcie panoramiczne, na podstawie których opracujemy Twój plan leczenia.
Wygodne raty 0% za nakładki ortodontyczne Hello Smile

W porównaniu z tym, ile kosztuje aparat ortodontyczny, cena nakładek na zęby Hello Smile jest bardziej przystępna.

 

Postanowiliśmy jednak jeszcze bardziej uprościć drogę do pięknego uśmiechu, dlatego koszt nakładek na zęby możesz także rozłożyć na korzystne raty 0%. Rozbijając płatność na 24 raty, ceny rozpoczynają się już od 124 zł miesięcznie!

Jaka jest cena przezroczystych
nakładek na zęby Hello Smile?

Finalna cena nakładek ortodontycznych Hello Smile zależy od wybranego pakietu, planu leczenia i stopnia zaawansowania poprawek.

Dostępne są cztery plany leczenia:

Pakiety różnią się od siebie elementami składowymi oraz przeznaczeniem - to, który plan będzie dla Ciebie odpowiedni, zależy m.in. od posiadanej niedoskonałości zębów oraz stopnia oczekiwanych poprawek estetycznych.

Plan Standard

Jest to najbardziej podstawowy pakiet przeznaczony dla pacjentów, których uśmiech wymaga niewielkich poprawek estetycznych. Plan Standard obejmuje komplet stworzonych specjalnie dla Ciebie nakładek ortodontycznych na dwa łuki (górny i dolny) oraz haczyk, który ułatwi ich zdejmowanie.

To, ile nakładek będzie zawierał Twój plan leczenia zależy m.in od stopnia oczekiwanych poprawek estetycznych oraz posiadanej niedoskonałości zębów. Nasze przezroczyste nakładki ortodontyczne to najwyższej jakości polski produkt zgodny z normami ISO 9001:2015, ISO 13485:2016, wolny od BPA i lateksu. Nie chcesz płacić od razu za całą kurację?

Plan Standard przewiduje możliwość rozłożenia płatności nawet na 36 wygodnych rat 0%!

Plan Komfort

Plan Komfort powstał z myślą o osobach, których zęby wymagają standardowych poprawek estetycznych. Przewiduje on możliwość rozłożenia płatności nawet na 36 rat 0%, dlatego nie musisz od razu płacić za całą kurację.

Pakiet obejmuje odpowiednio dobraną ilość wysokiej jakości nakładek ortodontycznych na dwa łuki
(górny i dolny), wyprodukowanych w Polsce, zgodnych z normami ISO 9001:2015, ISO 13485:2016, wolnych od BPA i lateksu.

Z planem Komfort masz także możliwość bezpłatnego dobrania nawet 6 sztuk nakładek, jeśli zgubisz lub zniszczysz swoje. W skład pakietu wchodzi również haczyk ułatwiający zdejmowanie nakładek oraz zestaw nakładek retencyjnych. To idealny plan leczenia, jeśli Twoja niedoskonałość zębów wymaga nieco więcej pracy.

Plan Premium

Ten pakiet wychodzi naprzeciw większym potrzebom naszych klientów, pozostając stosunkowo atrakcyjnym pod względem finansowym.

Płatność można oczywiście rozłożyć na nawet 36 rat 0%. Plan Premium zawiera dodatkowe benefity oraz większą ilość nakładek na oba łuki (górny i dolny), dzięki czemu sprawdzi się przy szczególnie zaawansowanych niedoskonałościach zębów.

Pakiet pozwala także na bezpłatne i nieograniczone dobieranie nakładek, jeśli zgubisz lub zniszczysz swoje. Nasze nakładki ortodontyczne to najwyższej jakości polski produkt, który spełnia normy ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 i jest wolny od BPA oraz lateksu. Z planem Premium nie tylko skutecznie wyprostujesz swoje zęby, ale także m.in. je wybielisz! Co zatem dodatkowo wchodzi w skład tego pakietu?

  • haczyk do zdejmowania nakładek
  • zestaw nakładek retencyjnych
  • zestaw do wybielania zębów
  • zestaw do czyszczenia nakładek na zęby
  • zestaw Travel Kit

Plan Platinum

To najbardziej obszerny pakiet, zawierający nie tylko zestaw nakładek ortodontycznych, ale również wiele dodatków ! Plan Platinum przeznaczony jest dla wymagających klientów, którzy chcą wyjść poza standardowe programy leczenia. Poznaj terapię na najwyższym poziomie!

Plan Platinum stworzony jest z myślą o kompleksowej trosce o zdrowie i wygląd Twoich zębów. W jego skład wchodzi indywidualnie dobrana liczba nakładek ortodontycznych.Co więcej, zawiera on wszystkie benefity zawarte w poprzednich pakietach!

Ale to nie wszystko - jego posiadaczom oferujemy także zabieg higienizacji, czyli piaskowania połączonego z fluoryzacją, a także 3 dodatkowe zestawy nakładek retencyjnych.

Podobnie jak w przypadku planu Premium, klient może bezpłatnie i bez limitu dobierać zgubione i zniszczone nakładki. Płatność za całe leczenie można rozłożyć nawet na 36 wygodnych rat 0%! Nakładki ortodontyczne Hello Smile nie zawierają lateksu i BPA, a także spełniają normy ISO 9001:2015 oraz ISO 13485:2016.

Gotowy, by rozpocząć drogę do pięknego uśmiechu?

Wypełnij formularz kwalifikacyjny i dołącz do grona zadowolonych
użytkowników nakładek ortodontycznych Hello Smile!

Sprawdź, czy się kwalifikujesz
Powered by Trust.Reviews