Cena nakładek ortodontycznych | Hello Smile

Nakładki na zęby - cennik

Stawiamy na proste zasady dla prostych zębów, dlatego nasze leczenie nie wiąże się z żadnymi ukrytymi kosztami! Sprawdź, ile kosztuje leczenie aparatem nakładkowym i co dokładnie ma wpływ na cenę kuracji.

Cena nakładek ortodontycznych,
a koszt aparatu ortodontycznego

Koszt nakładek na zęby Hello Smile, w porównaniu z ceną aparatu ortodontycznego, jest nawet o połowę niższy! Jak to możliwe? To proste!

Prostowanie zębów tradycyjnym aparatem wiąże się z regularnymi wizytami u stomatologa lub ortodonty, podczas gdy kuracja naszym aparatem nakładkowym wymaga z reguły tylko jednej wizyty u lekarza stomatologa - po to, by wykonać skan 3D jamy ustnej i zdjęcie panoramiczne, na podstawie których opracujemy Twój plan leczenia.

Wygodne raty 0% za nakładki ortodontyczne Hello Smile

W porównaniu z tym, ile kosztuje aparat ortodontyczny, cena nakładek na zęby Hello Smile jest bardziej przystępna.

 

Postanowiliśmy jednak jeszcze bardziej uprościć drogę do pięknego uśmiechu, dlatego koszt nakładek na zęby możesz także rozłożyć na korzystne raty 0%. Rozbijając płatność na 48 rat, ceny rozpoczynają się już od 119 zł miesięcznie!

Jaka jest cena przezroczystych
nakładek na zęby Hello Smile?

Finalna cena nakładek ortodontycznych Hello Smile zależy od wybranego pakietu, planu leczenia i stopnia zaawansowania poprawek.

Dostępne są trzy plany leczenia:

Pakiety różnią się od siebie elementami składowymi oraz przeznaczeniem - to, który plan będzie dla Ciebie odpowiedni, zależy m.in. od posiadanej niedoskonałości zębów oraz stopnia oczekiwanych poprawek estetycznych.

Plan Standard

Jest to najbardziej podstawowy pakiet przeznaczony dla pacjentów, których uśmiech wymaga niewielkich poprawek estetycznych. Plan Standard obejmuje komplet stworzonych specjalnie dla Ciebie nakładek ortodontycznych na dwa łuki (górny i dolny) oraz haczyk, który ułatwi ich zdejmowanie. To, ile nakładek będzie zawierał Twój plan leczenia zależy m.in od stopnia oczekiwanych poprawek estetycznych oraz posiadanej niedoskonałości zębów. Nasze przezroczyste nakładki ortodontyczne to najwyższej jakości polski produkt zgodny z normami ISO 9001:2015, ISO 13485:2016, wolny od BPA i lateksu. Nie chcesz płacić od razu za całą kurację? Plan Standard przewiduje możliwość rozłożenia płatności nawet na 48 wygodnych rat 0%!

Plan Komfort

Plan Komfort powstał z myślą o osobach, których zęby wymagają standardowych poprawek estetycznych. Przewiduje on możliwość rozłożenia płatności nawet na 48 rat 0%, dlatego nie musisz od razu płacić za całą kurację. Pakiet obejmuje odpowiednio dobraną ilość wysokiej jakości nakładek ortodontycznych na dwa łuki (górny i dolny), wyprodukowanych w Polsce, zgodnych z normami ISO 9001:2015, ISO 13485:2016, wolnych od BPA i lateksu. Z planem Komfort masz także możliwość bezpłatnego dobrania nawet 6 sztuk nakładek, jeśli zgubisz lub zniszczysz swoje. W skład pakietu wchodzi również haczyk ułatwiający zdejmowanie nakładek oraz zestaw nakładek retencyjnych. To idealny plan leczenia, jeśli Twoja niedoskonałość zębów wymaga nieco więcej pracy.

Plan Premium

To najbardziej zaawansowany pakiet w naszej ofercie, który oczywiście również przewiduje możliwość rozłożenia płatności nawet na 48 rat 0%. Plan Premium zawiera dodatkowe benefity oraz większą ilość nakładek na oba łuki (górny i dolny), dzięki czemu sprawdzi się przy szczególnie zaawansowanych niedoskonałościach zębów. Pakiet pozwala także na bezpłatne i nieograniczone dobieranie nakładek, jeśli zgubisz lub zniszczysz swoje. Nasze nakładki ortodontyczne to najwyższej jakości polski produkt, który spełnia normy ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 i jest wolny od BPA oraz lateksu. Z planem Premium nie tylko skutecznie wyprostujesz swoje zęby, ale także m.in. je wybielisz! Co zatem dodatkowo wchodzi w skład tego pakietu?

  • haczyk do zdejmowania nakładek
  • zestaw nakładek retencyjnych
  • zestaw do wybielania zębów
  • zestaw do bioscallingu
  • zestaw do czyszczenia nakładek na zęby
  • zestaw Travel Kit

Jeszcze prostsza droga do pięknego uśmiechu

Kuracja nakładkami ortodontycznymi to prosty sposób na korektę niedoskonałości zębów. Wiemy jednak, że dla tych, którym zależy na pięknym uśmiechu, proste zęby to nie wszystko, dlatego przygotowaliśmy ofertę dodatkowych produktów, które pozwolą Ci kompleksowo zadbać o Twoje zęby. Sprawdź, co możesz dobrać do swojego planu leczenia:

Nakładki retencyjne350 zł / łuk
Zestaw do wybielania zębów600 zł
Zestaw do bioscallingu350 zł
Travel Kit50 zł
Nakładka na bruksizm250 zł


Nakładki retencyjne

Przezroczyste nakładki retencyjne mają za zadanie utrwalić efekty leczenia nakładkami ortodontycznymi. Pozwalają one tkankom przyzębia oraz dziąseł przystosować się do nowego ustawienia zębów, dzięki czemu skorygowane uzębienie staje się stabilne i nie przemieszcza się.Zestaw do wybielania zębów

Proste, śnieżnobiałe zęby to marzenie wielu osób. Jeśli sądziłeś, że w Twoim przypadku to efekt niemożliwy do osiągnięcia, zaskoczymy Cię! Dobierz do swojego planu leczenia zestaw do wybielania zębów, na który składają się spersonalizowane nakładki oraz żele wybielające i ciesz się uśmiechem rodem z Hollywood.Zestaw do bioscallingu

Jeśli borykasz się z kamieniem nazębnym, rozważ dobranie do swojego planu leczenia zestawu do bioscallingu. W jego skład wchodzą personalizowane nakładki na zęby oraz antybakteryjny żel do usuwania płytki nazębnej, będącej przyczyną tworzenia się kamienia. To całkowicie bezpieczny dla szkliwa i zębów sposób radzenia sobie z tym problemem.Travel Kit

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, Travel Kit zmieści się do każdej kieszonki i zakamarka walizki. W zestawie znajdują się 3 elementy, które pozwolą Ci dbać o higienę jamy ustnej gdziekolwiek jesteś! Travel Kit zawiera:

  • żel do zębów CURASEPT ADS® 705 (5 ml) - zawiera 0.05% fluorku i 0,05% antybakteryjnej chlorheksydyny, która zapobiega próchnicy,
  • szczoteczka do zębów Curaprox Super Soft,
  • wielorazowa, plastikowa wykałaczka CURAPROX TP 945 Tartar-Stix.Nakładka na bruksizm

Bruksizm polega na mimowolnym zaciskaniu i zgrzytaniu zębami. Najczęściej ma to miejsce podczas snu. Aby chronić nasze szkliwo przed ścieraniem podczas zgrzytania, warto rozszerzyć swój plan leczenia o specjalną nakładkę. To prosty sposób na ochronę naszych zębów!Jak dokonać zakupu?

Wybrałeś już dodatkowe produkty? Wspaniale! Teraz wystarczy, że skontaktujesz się z nami mailowo (biuro@hellosmile.pl) lub telefonicznie (+48 600 392 182) w celu złożenia zamówienia.

Nakładki na zęby - cennik

StandardKomfortPremium

Korekta podstawowych niedoskonałości zębów

Korekta skomplikowanych niedoskonałości zębów

Haczyk do zdejmowania nakładek

Nakładki retencyjne

Duplikat nakładek w przypadku zgubienia lub zniszczenia

do 6 szt.

nieograniczona ilość

Żele wybielające z indywidualnymi nakładkami

Żele do Bioscalingu z indywidualnymi nakładkami

Travel Kit

CENA
(obejmuje komplet nakładek na dwa łuki - górny i dolny)

5700 zł

Od 119 zł miesięcznie

7500 zł

Od 156 zł miesięcznie

9500 zł

Od 198 zł miesięcznie

Gotowy, by rozpocząć drogę do pięknego uśmiechu?

Wypełnij formularz kwalifikacyjny i dołącz do grona zadowolonych
użytkowników nakładek ortodontycznych Hello Smile!

Wypełnij formularz!