Efekty stosowania nakładek ortodontycznych | Hello Smile

Efekty

Rezultaty leczenia nakładkami ortodontycznymi Hello Smile i opinie użytkowników

Zastanawiasz się, jakie rezultaty przynosi leczenie nakładkami ortodontycznymi Hello Smile?

Poza korektą wady zgryzu, otrzymujesz piękny uśmiech, który aż chce się pokazywać i wzrost pewności siebie! Przekonaj się sam, oglądając zdjęcia zębów naszych pacjentów przed rozpoczęciem kuracji i po jej zakończeniu.

Pamiętaj, że jeśli zakwalifikujesz się do leczenia naszymi nakładkami na zęby, wraz z planem leczenia otrzymasz własną, spersonalizowaną wizualizację efektów. To takie proste! Koniecznie sprawdź też, co nasi pacjenci mówią o leczeniu nakładkami ortodontycznymi Hello Smile!

Aparat nakładkowy - efekty

Przy dobrej współpracy z Twojej strony, sukces leczenia gwarantowany! Wystarczy, że po prostu będziesz stosować się do naszych zaleceń, takich jak czas noszenia nakładek ortodontycznych (należy je nosić przez 22 godziny na dobę) czy cotygodniowe wykonywanie zdjęć zębów, w celu dokumentacji postępów. Zobacz, z czym borykali się nasi pacjenci i jak wyglądają ich uśmiechy po kuracji naszym aparatem nakładkowym.

Stłoczenie, zanik i położenie podniebienne

PRZED
PO

Z czym się mierzyliśmy?

Naszym wyzwaniem było stłoczenie zębów w górnej szczęce, połączone z zanikiem lewej dwójki, położeniem podniebiennym przedtrzonowca w górnej szczęce oraz silnym stłoczeniem w żuchwie.

Ile trwało leczenie?

Ze względu na konieczność wdrożenia bardziej zaawansowanego leczenia nakładkami ortodontycznymi, korekta górnej szczęki trwała 10 miesięcy. Żuchwa nie wymagała aż tak rozbudowanej kuracji, dlatego jej leczenie zamknęliśmy już w 8,5 miesiąca.

Cofnięcie zębów, diastema i stłoczenie

PRZED
PO

Z czym się mierzyliśmy?

W tym przypadku nasz pacjent borykał się z silnym cofnięciem siekaczy bocznych, połączonym ze średnią diastemą w górnej szczęce. Do tego dochodziło lekkie stłoczenie zębów w żuchwie.

Ile trwało leczenie?

Aby nakładki ortodontyczne spełniły swoją funkcję, musiały być dłużej noszone na żuchwie - jej leczenie trwało 11,5 miesiąca. Z kolei na korektę górnej szczęki poświęciliśmy 10,5 miesiąca - tyle wystarczyło, aby nadać jej pożądany wygląd.

Zęby o różnym obrocie i stłoczenie

PRZED
PO

Z czym się mierzyliśmy?

W tym przypadku również mierzyliśmy się z niewielkim stłoczeniem w żuchwie. Do tego wyzwania doszła ponadto duża liczba zębów o różnym obrocie w przednim odcinku górnej szczęki.

Ile trwało leczenie?

Droga do pięknego uśmiechu trwała w tym przypadku 7,5 miesiąca - tyle czasu nasz pacjent nosił nakładki ortodontyczne zarówno na górnej szczęce, jak i na żuchwie.

Nakładki na zęby - opinie pacjentów Hello Smile

Grono zadowolonych użytkowników nakładek ortodontycznych stale się
powiększa - dziś jest ich już 6 milionów!

Chcesz do nich dołączyć i, tak jak oni, cieszyć się prostymi zębami? Sprawdź opinie naszych pacjentów na temat leczenia nakładkami Hello Smile i rozpocznij drogę do pięknego uśmiechu już dziś!

"

Nakładki ortodontyczne nosiło się bardzo dobrze - były dobrze wyprofilowane oraz nie podrażniały.

Kontakt z Hello Smile od samego początku był świetny - na początku wszystko dokładnie mi wytłumaczono, a w czasie leczenia, w razie pytań lub problemów, mogłam liczyć na fachową pomoc. W trakcie prawie półrocznego leczenia nakładkami na zęby, łącznie przez około tydzień dyskomfort dawał się lekko we znaki. Reszta była niemalże bezbolesna. Efekty było widać na bieżąco, co też jest dodatkowym plusem. Podsumowując, cały proces leczenia oceniam bardzo pozytywnie i mogę szczerze polecić Hello Smile każdemu.

Izabela

"

Zdecydowałam się na podjęcie leczenia nakładkami ortodontycznymi Hello Smile, zachęcona przede wszystkim krótkim czasem, w jakim można osiągnąć pożądany efekt oraz atrakcyjną ceną.

Leczenie w moim przypadku trwało ok. 8 miesięcy, a wizyty kontrolne odbywały się zdalnie, co zaoszczędziło sporo mojego czasu. Dużym atutem była dla mnie także sama forma leczenia - nakładki są zupełnie niewidoczne, w przeciwieństwie do tradycyjnego aparatu ortodontycznego. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia i teraz znacznie chętniej uśmiecham się do zdjęć!

Aneta

"

Polecam firmę Hello Smile ponieważ podejście do klienta nawet trudnego ma indywidualne.

Od samego początku leczenia jest znakomity kontakt z przedstawicielem firmy, który rzetelnie odpowiada na pytania i rozwiązuje problemy. Hello Smile gwarancja spełnienia obiecanego słowa o pięknym uśmiechu

Natalia