Aparat nakładkowy - jak się przygotować do leczenia?
Blog
wróc do listy wpisów

Aparat nakładkowy - jak się przygotować do leczenia?

Aparat nakładkowy zdobywa coraz większą popularność jako remedium na niedoskonałości zębów. Leczenie za jego pomocą jest wygodniejsze i często tańsze. Pojawia się jednak pytanie - jak przygotować się do rozpoczęcia terapii przy jego użyciu? Na co należy zwrócić uwagę? Dowiedz się już dziś, co należy zrobić przed rozpoczęciem leczenia przy użyciu nakładek Hello Smile!

Aparat ortodontyczny i nakładkowy - który wybrać i kiedy?

Leczenie aparatem nakładkowym Hello Smile  posiada wiele zalet, na czele z dużym komfortem pacjenta. Należy jednak pamiętać, że pewne czynniki powinny zostać wzięte pod uwagę jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. 

Pierwszą kwestią jest kwalifikacja do leczenia. Wypełnij naszą ankietę, aby dowiedzieć się, czy nasze nakładki mogą pomóc Ci w uzyskaniu idealnego uśmiechu. Posiadają one szerokie zastosowanie w leczeniu niedoskonałości estetycznych, jednak pewne czynniki uniemożliwiają ich wykorzystanie. Są to:

 

  • Dysfunkcje stawu skroniowo-żuchwowego
  • Mocne stłoczenie zębów (powyżej 8mm)
  • Posiadanie implantów i mostków w obszarze przednich zębów
  • Przypadki wielu ubytków w łukach zębowych
  • Zaawansowany bruksizm

 

Osoby dotknięte przez powyższe problemy powinny zasięgnąć porady ortodonty i rozpocząć intensywniejszą formę leczenia.

 

Jeśli kwalifikujesz się do leczenia za pomocą naszych produktów, to warto zaopatrzyć się z wyprzedzeniem w środki czyszczące. Szczoteczka o miękkim włosiu lub tabletki do czyszczenia protez pozwolą na utrzymanie aparatu nakładkowego w czystości. Higiena to klucz do zdrowego i pięknego uśmiechu!

 

Trzecim ważnym aspektem jest dowiedzenie się więcej o samym procesie leczenia. Na szczęście nie jest on skomplikowany w przypadku nakładek Hello Smile. Zadbaliśmy o to, aby procedura była prosta i zapewniała klientom maksymalny komfort. Na naszym blogu i specjalnej podstronie możesz dowiedzieć się więcej o samym skanie 3D, od którego rozpoczyna się leczenie. Po jego wykonaniu otrzymasz komplet przezroczystych nakładek, a postępy w leczeniu będziesz mógł dokumentować za pomocą robionych w domu zdjęć. Jakich efektów możesz się spodziewać? Przeczytaj dalej i dowiedz się!

 

Opinie o aparacie nakładkowym

Nie bez powodu leczenie za pomocą nakładek staje się coraz powszechniejsze. Produkty Hello Smile gwarantują skuteczność kuracji na poziomie przekraczającym 95%, jeśli tylko są noszone zgodnie z zaleceniami, czyli przynajmniej 22 godziny dziennie! Ten imponujący wynik idzie w parze z dyskrecją i komfortem, o których można było kiedyś jedynie pomarzyć.

 

Jeśli nie interesują Cię wyłącznie suche dane, to przed rozpoczęciem leczenia zapoznaj się z efektami i opiniami naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że wielu z nich bez wahania poleciłoby nakładki Hello Smile swoim bliskim. Są one niezastąpione, jeśli pacjent boryka się ze stłoczeniem lub niewłaściwym ułożeniem zębów. 

 

Jeśli mimo wszystko pojawią się po Twojej stronie jakieś pytania, to oferujemy kompleksową obsługę klienta w ramach infolinii działającej codziennie od 8 do 20 - nasi konsultanci z pewnością rozwieją wszystkie wątpliwości i zapoznają Cię ze szczegółowym planem leczenia. Chcesz dołączyć do zadowolonych użytkowników naszych nakładek? Nie zwlekaj i zadzwoń do Hello Smile już dziś!

wróc do listy wpisów
Powered by Trust.Reviews