Który plan leczenia ortodontycznego będzie dla Ciebie właściwy?
Blog
wróc do listy wpisów

Który plan leczenia ortodontycznego będzie dla Ciebie właściwy?

Odpowiednie dobranie planu leczenia ortodontycznego to pierwszy krok na drodze do uzyskania pięknego uśmiechu. Firma Hello Smile oferuje swoim klientom zróżnicowane rodzaje terapii, dzięki którym każdy znajdzie wariant odpowiadający jego potrzebom i możliwościom finansowym. Co warto wiedzieć na ich temat?

Jak przebiega leczenie nakładkami ortodontycznymi Hello Smile?

Leczenie za pomocą nakładek ortodontycznych Hello Smile posiada kilka elementów wspólnych, niezależnie od wybranego planu. Odzwierciedlają one nasze dążenie do zapewnienia każdemu pacjentowi maksymalnego komfortu i świetnych rezultatów.

Terapia ortodontyczna za pomocą nakładek rozpoczyna się od skanu 3D łuków zębowych. Ta bezpieczna i bezbolesna metoda pozwala stworzyć dokładny model jamy ustnej i na jego podstawie zaplanować leczenie. Pacjent nie odczuwa dyskomfortu, który obecny jest podczas wykonywania wycisku. Sam zabieg skanu 3D wart jest 200 zł, ale wybierając terapię nakładkami Hello Smile, otrzymujesz w ramach tej kwoty również zdjęcie OPG i plan leczenia.

Na tym nie kończy się jednak cyfrowy aspekt terapii. Kontakt z naszymi specjalistami możliwy jest na drodze elektronicznej - wystarczy co tydzień dokumentować postępy leczenia za pomocą własnoręcznie wykonanego zdjęcia! Dzięki takiemu rozwiązaniu pacjent pozostaje w dobrych rękach, nie będąc jednocześnie zmuszonym do wizyt w gabinecie.

Czy wiesz, dlaczego nasze nakładki ortodontyczne oferowane są w kilku kompletach? Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwa jest stopniowa korekta położenia zębów, która nie doprowadzi do ich uszkodzenia. Podejście etapowe zwiększa szansę na sukces leczenia bez pojawienia się komplikacji!

Wybierz plan leczenia ortodontycznego odpowiedni dla Twoich potrzeb!

Hello Smile oferuje swoim klientom trzy plany leczenia. Ich specyfika uzależniona jest od potrzeb pacjenta, którym zawsze staramy się wyjść naprzeciw. Oto nasze pakiety:

 1. Plan Standard - przeznaczony jest dla osób, których zęby wymagają jedynie niewielkich poprawek estetycznych. W jego skład wchodzi wybrana przez klienta liczba nakładek ortodontycznych, wykonanych z transparentnego materiału najwyższej jakości i haczyk ułatwiający ich zdejmowanie.
 2. Plan Komfort - idealny wybór, jeśli Twoje zęby potrzebują nieco więcej uwagi. Obejmuje wybraną liczbę nakładek ortodontycznych, które dodatkowo można dobrać w liczbie 6 sztuk, jeśli poprzednie ulegną zniszczeniu. Klient otrzymuje w jego ramach nie tylko haczyk, ale również zestaw nakładek retencyjnych!
 3. Plan Premium - to pakiet przeznaczony dla pacjentów, którym zależy na zapewnieniu swoim zębom kompleksowej opieki. Kupując go, otrzymujesz możliwość nielimitowanego i bezpłatnego dobierania nowych nakładek ortodontycznych. Plan premium zawiera nie tylko haczyk i nakładki retencyjne, ale również 4 specjalne zestawy:
  1. Zestaw do bioscallingu
  2. Zestaw do wybielania zębów
  3. Zestaw do czyszczenia nakładek
  4. Zestaw podróżny Travel Kit
 4. Plan Platinum - najnowszy w naszej ofercie, oferuje najwyższej klasy troskę o zdrowie jamy ustnej. Oprócz całej zawartości Pakietu Premium, pacjent otrzymuje dodatkowo 3 zestawy nakładek retencyjnych, a także pełną higienizację - w jej skład wchodzi piaskowanie i fluoryzacja!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pakietów i dodatkowych produktów w naszej ofercie, to polecamy zapoznanie się z cennikiem.

Nakładki ortodontyczne Hello Smile nie zawierają BPA i lateksu, dzięki czemu mogą być używane przez wielu alergików. Płatność za wszystkie pakiety możliwa jest do rozłożenia na 36 wygodnych rat 0%. Pozwala to uniknąć dużego, jednorazowego wydatku. W Hello Smile ułatwiamy naszym klientom drogę do ich wymarzonego uśmiechu - postaw na niej pierwszy krok razem z nami!

wróc do listy wpisów
Powered by Trust.Reviews