Nakładki ortodontyczne a czas trwania kuracji
Blog
wróc do listy wpisówNakładki ortodontyczne a czas trwania kuracji - Hello Smile

Nakładki ortodontyczne a czas trwania kuracji

Leczenie niedoskonałości zgryzu jest przez wiele osób utożsamiane z dyskomfortem i koniecznością podporządkowania swojego życia temu procesowi na długie lata. O ile tradycyjny aparat ortodontyczny to faktycznie rozwiązanie nierzadko bardzo kosztowne i czasochłonne, o tyle nakładki korekcyjne na zęby mogą okazać się dobrym wyjściem dla wszystkich, którzy chcą prosto i szybko zyskać nowy, piękny uśmiech.

Prostowanie zębów metodą nakładkową - pierwsze kroki

Niewidoczne nakładki ortodontyczne Hello Smile to dyskretna metoda korekcji niedoskonałości. Wykonane z przezroczystego, certyfikowanego materiału termoplastycznego oferują większą swobodę i pewność siebie w trakcie kuracji niż druciany aparat. Leczenie, w którym główną rolę odgrywają nakładki korygujące zęby można podzielić na kilka faz. 

 

Wstępna kwalifikacja odbywa się online, co jest dla przyszłego pacjenta dużą oszczędnością czasu. Następny etap to wykonanie zdjęcia pantomograficznego i skanu 3D jamy ustnej w jednej z klinik współpracujących z Hello Smile. Gotowy aparat nakładkowy jest produktem personalizowanym, odpowiadającym na aktualne problemy z układem zębów, dlatego nie należy zwlekać z jego dostarczeniem. Po upływie 1,5 miesiąca traci on ważność. Taka wizyta w gabinecie specjalisty jest jednak jedyną, którą trzeba odbyć podczas całej kuracji. Dzięki temu pacjent zyskuje większą swobodę - kontrola postępów ma miejsce online.

 

Przyszły użytkownik nakładek otrzymuje plan leczenia, który jest tworzony w oparciu o indywidualne cechy jego zgryzu. Jeśli plan zostanie zaakceptowany, złożone zamówienie trafia na linię produkcyjną.

 

Ortodontyczne nakładki na zęby Hello Smile powstają od początku do końca na terenie Polski, dzięki czemu cały proces realizacji takiego zamówienia trwa maksymalnie 10 dni. Produkt dostarczany jest prosto do drzwi pacjenta za pośrednictwem firm kurierskich (DHL, UPS, InPost) lub do wybranego przez niego paczkomatu w ciągu max. 5 dni od podpisania umowy.

 

Nakładki jako szybsza metoda na piękny uśmiech

Prosty proces kwalifikacji i błyskawiczna dostawa to nie jedyne aspekty leczenia, które sprawiają, że nakładki prostujące zęby Hello Smile są mniej czasochłonnym rozwiązaniem, gdy borykamy się z wadami zgryzu. Wszystko zależy od tego, z jakimi niedoskonałościami chcemy sobie poradzić, jednak klasyczne aparaty ortodontyczne zazwyczaj wymagają długotrwałej kuracji. Przeciętnie wynosi ona 2-3 lata. Aparat nakładkowy efekty daje za to już po 3-12 miesiącach, gdy przestrzegamy zaleceń lekarza prowadzącego.

 

Prostowanie zębów bez aparatu stałego jest możliwe - przezroczyste nakładki ortodontyczne Hello Smile to alternatywna metoda korekcji niedoskonałości, dzięki której droga do pięknego uśmiechu staje się prostsza i szybsza. Już dziś możesz postawić na niej swój pierwszy krok!

wróc do listy wpisów
Powered by Trust.Reviews