Jak wygląda wybielanie zębów w domu?
Blog
wróc do listy wpisówJak wygląda wybielanie zębów w domu - Hello Smile

Jak wygląda wybielanie zębów w domu?

Wybielanie zębów to proces ważny dla każdego, komu zależy na perfekcyjnym uśmiechu. Nasza dieta, tryb życia i nawyki sprawiają, że szkliwo zmienia barwę, nawet gdy dbamy o higienę jamy ustnej. Na szczęściej istnieją sposoby, aby skutecznie przywrócić zębom dawny blask. Dowiedz się, jak zrobić to w domowym zaciszu!

Czy wybielanie zębów musi odbyć się u dentysty?

Wybielanie zębów kojarzy się nam przede wszystkim z wizytą u dentysty. Tego typu zabiegi wykonywane są w niektórych placówkach już od dawna. Tego typu przedsięwzięcie wymaga jednak dotarcia do gabinetu i poświęcenia czasu na siedzenie w specjalistycznym fotelu. Czy nie ma innego sposobu na białe zęby?

 

Dzisiejsza technologia pozwala na wybielanie zębów również w domu. Można wykorzystać do tego specjalnie przygotowany żel i nakładki, których noszenie pomoże odzyskać naszemu uśmiechowi dawny blask. To szczególnie atrakcyjna opcja dla osób, które borykają się ze stosunkowo niewielkimi przebarwieniami. Dzięki niej zaoszczędzą czas i energię, osiągając dobry efekt.

 

Warto również zainteresować się żelami i nakładkami do bioscalingu, które pomogą w usunięciu płytki nazębnej. Ten naturalny osad często pojawia się na naszych zębach, pogarszając ich wygląd. Dzięki odpowiednim akcesoriom, uporamy się z nim, zanim zdąży doprowadzić do powstania trudniejszych do usunięcia przebarwień. 

 

Wybielanie zębów a kwestia ceny

Hello Smile oferuje wybielanie zębów w atrakcyjnej cenie, w ramach kilku oferowanych przez nas pakietów. Obejmują one różnego rodzaju benefity, dzięki którym nadasz swojemu uśmiechowi pożądany wygląd. Wierzymy w kompleksową troskę o zdrowie zębów, dlatego oferujemy szeroki wachlarz produktów, które pomogą w jego utrzymaniu.

 

Żel i nakładki wybielające wchodzą w skład naszego najpopularniejszego pakietu Premium. To świetny wybór dla każdego pacjenta, który życzy sobie dobrego stosunku jakości i ceny. W jego składzie znajdziemy również niewidoczne nakładki ortodontyczne z możliwością wymiany do 6 sztuk, bezpieczny haczyk do ich zdejmowania, zestaw retencyjny i Travel Kit, dla osób będących w ruchu.

 

Osobom, którym zależy na bezprecedensowej jakości leczenia, polecamy z kolei zestaw Platinum. W jego skład wchodzą wszystkie benefity planu Premium, a także zestaw do bioscalingu i zabieg piaskowania i fluoryzacji, możliwy do wykonania we współpracujących z nami gabinetach.

 

Jeśli interesuje Cię indywidualny zakup któregoś z wymienionych akcesoriów, to również jest on możliwy. Informacje o cenach poszczególnych produktów, planach leczenia i innych elementach naszej oferty znajdziesz na stronie https://hellosmile.pl/nakladki-na-zeby-cennik

 

Nie czekaj i spraw, że Twój uśmiech będzie olśniewał innych swoją bielą. Z Hello Smile możesz usunąć wszystkie niedogodności, które stoją Ci na drodze do osiągnięcia wymarzonego wyglądu Twoich zębów. Sprawdź naszą ofertę już dziś!

wróc do listy wpisów
Powered by Trust.Reviews