O nakładkach ortodontycznych | Hello Smile
Instagram
Facebook

Nakładki ortodontyczne

Szukasz prostego rozwiązania dla prostych zębów? Wybierz nakładki ortodontyczne na zęby Hello Smile!

To polski produkt, który pozwoli Ci cieszyć się pięknym uśmiechem znacznie szybciej, niż w przypadku prostowania zębów tradycyjnym aparatem ortodontycznym. Sprawdź, jak krok po kroku przebiega leczenie nakładkami, czym różnią się od tradycyjnego aparatu i dołącz do grona zadowolonych klientów Hello Smile już dziś!

Nakładki ortodontyczne - co to jest?

Wydaje Ci się, że walka o piękny uśmiech nie może obyć się bez leczenia tradycyjnym aparatem ortodontycznym? Nic bardziej mylnego!

Alternatywą tradycyjnego prostowania zębów są równie skuteczne nakładki ortodontyczne. Pozwalają one wyprostować zęby, bez konieczności noszenia tradycyjnego aparatu. Personalizowane, wykonane na podstawie skanu 3D jamy ustnej nakładki to uproszczona droga do Twojego wymarzonego uśmiechu!

Dlaczego nakładki ortodontyczne na zęby?

Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć swoją drogę do pięknego uśmiechu bez udziału aparatów stałych? Nasze nakładki to szczególnie atrakcyjny wybór dla osób uczulonych na nikiel lub klei kompozytowy stosowany w zamkach ortodontycznych. Jednak to nie tylko wymarzona alternatywa dla alergików - zainteresują również każdego, kto:

 • Cierpi z powodu stłoczenia zębów
 • Boryka się z diastemą
 • Ma problem z odseparowaniem zębów

Jeśli wymienione wyżej problemy Cię dotyczą, to czym prędzej wypełnij formularz i zacznij leczenie przy użyciu spersonalizowanej nakładki!

 

Dlaczego nie aparat stały?

Aparat stały to sprawdzone, lecz uciążliwe rozwiązanie. Jest niedyskretny i nie można go zdjąć w dowolnym momencie. Ponadto jego obecność w jamie ustnej może powodować szereg niepożądanych skutków, takich jak:

 • Podrażnione dziąsła
 • Zniszczenie szkliwa
 • Powstawanie przebarwień
 • Rozwój próchnicy
 • W skrajnych przypadkach - usunięcie zdrowego zęba!

Nakładki Hello Smile to mniej inwazyjny wybór, który nie zmieni diametralnie twojego życia. Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie sprawdź, jakie są różnice między nakładkami Hello Smile a tradycyjnym aparatem!

 • Poziom dyskrecji

  Przezroczyste nakładki na zęby Hello Smile są praktycznie niewidoczne. Dodatkowo, w przeciwieństwie do tradycyjnego aparatu ortodontycznego, możesz je zdjąć w każdej chwili!
 • Opracowanie planu leczenia

  Plan leczenia nakładkami ortodontycznymi Hello Smile opracowywany jest na podstawie skanu 3D, a nie, jak w przypadku tradycyjnego aparatu, na podstawie nieprzyjemnych wycisków. To znacznie bardziej wygodny i komfortowy sposób!
 • Koszt leczenia

  Aparat ortodontyczny wiąże się z wizytami kontrolnymi u ortodonty, dlatego finalny koszt kuracji jest wyższy. Z Hello Smile postępy leczenia udokumentujesz zupełnie bezpłatnie i bez wychodzenia z domu! Wystarczy po prostu regularnie fotografować zęby!
 • Czas trwania kuracji

  Prostowanie zębów tradycyjnym aparatem może trwać nawet 5 lat. Z nakładkami ortodontycznymi Hello Smile wymarzony uśmiech uzyskasz już w 3-12 miesięcy. To znacznie szybsze i prostsze rozwiązanie!
 • Komfort użytkowania

  Nosząc aparat ortodontyczny, należy unikać niektórych produktów spożywczych. Zupełnie inaczej jest, gdy prostujemy zęby nakładkami - nie mają one mocowań, dlatego można je po prostu zdjąć do jedzenia czy picia, nie rezygnując z ulubionych posiłków!
 • Higiena

  Kawałki jedzenia pomiędzy drutami to prawdziwa zmora użytkowników aparatów ortodontycznych. Nakładki na zęby, w przeciwieństwie do tradycyjnego aparatu, możesz zdjąć do mycia zębów - to także świetny moment na to, by dokładnie wyczyścić same nakładki! Możesz zrobić to na dwa sposoby - wystarczy delikatna szczoteczka do zębów (np. przeznaczona dla dzieci), bądź tabletki do protez. Nie obawiaj się, nakładki Hello Smile nie są wrażliwe na przebarwienia!

Jak przebiega leczenie nakładkami ortodontycznymi na zęby?

 • 1

  Wstępna kwalifikacja

  Wypełnij formularz kwalifikacyjny. To prosty sposób na sprawdzenie, czy terapia nakładkami ortodontycznymi na zęby sprawdzi się w Twoim przypadku.
 • 2

  Umów wizytę

  Po wypełnieniu formularza, czas na wykonanie skanu 3D jamy ustnej. Otrzymasz od nas maila z linkami do klinik, w których umówisz się na wizytę.
 • 3

  Wizualizacja uśmiechu

  Plan leczenia wraz z wizualizacją uśmiechu otrzymasz e-mailem. Jeśli się na niego zdecydujesz, zadzwoni do Ciebie konsultant i po prostu przyjmie zamówienie!
 • 4

  Otrzymasz nakładki na zęby

  Dostawa kompletu nakładek ortodontycznych jest całkowicie bezpłatna. Cały pakiet prześlemy prosto do Twojego domu! Pamiętaj, że nakładki na zęby należy stosować chronologicznie. Spokojnie, to proste - są one oznaczone odpowiednimi numerami.
 • 5

  Metoda IPR

  Masz mocno ściśnięte zęby? Nie jesteś skazany na aparat ortodontyczny! W takim przypadku możemy zastosować prostą metodę IPR (redukcji cieniutkiej warstwy szkliwa pomiędzy zębami). Przed założeniem pierwszej pary nakładek korekcyjnych, po prostu umówisz się na konsultację z lekarzem!
 • 6

  Wymiana nakładek

  Nakładki korekcyjne noś co najmniej przez 22 godziny na dobę i wymieniaj je co 2 tygodnie. Zmiana w 14 dniowych interwałach zapewnia powolną rotację zębów, chroniąc je przed uszkodzeniem.Pamiętaj, aby zdejmować nakładki do jedzenia i czyszczenia zębów. PS. Zużyte nakładki Hello Smile nadają się do recyklingu!
 • 7

  Dokumentacja leczenia

  Co tydzień wykonuj zdjęcia zębów według instrukcji, otrzymanej wraz z nakładkami. To prosty sposób na dokumentowanie postępów leczenia, bez konieczności wizyt u lekarza stomatologa czy ortodonty!
 • 8

  Utrwalenie efektu

  Do swojego planu leczenia możesz również dobrać nakładki retencyjne, które pomogą przyzwyczaić się zębom do nowej pozycji i utrwalą efekt leczenia.

Dlaczego warto wybrać nakładki ortodontyczne Hello Smile?

Raty 0%, krótki czas leczenia i dyskrecja to tylko niektóre zalety prostowania zębów nakładkami ortodontycznymi Hello Smile. Sprawdź, jakie są różnice pomiędzy naszymi nakładkami, a innymi terapiami ortodontycznymi i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów już dziś!

Hello SmileInne nakładkiMetalowe aparaty
Najtańsze raty na rynku
Najlepsza cena na rynku
Skan 3D zamiast nieprzyjemnych wycisków
Pierwsza kwalifikacja online
Wykonanie z przezroczystego materiału
Krótki czas leczenia
Możliwość zdejmowania
Prostowanie zębów
Wypełnij formularz kwalifikacyjny
i rozpocznij drogę do pięknego uśmiechu już dziś!
Wypełnij formularz!
Powered by Trust.Reviews